محل تبلیغات شما
شهادت سردار سلیمانی ( عشقم کره)
خبردرگذشت سردار قاسم سلیمانی»عزیز چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌اي جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید در غم از دست دادن این عزیز به سوگ نشستن صبری می خواهد عظیم .
خانواده ی بزرگوارسردار سلیمانی
اندوه ما در غم از دست دادن این عزیز بزرگوار در واژه ها نمی گنجد تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم. 

من به عنوان یک نوجوان ایرانی یه روز انتقام مرگ این سردار بزرگ ایرانی که خبر مرگش باعث پاره پاره شدن قلب من و تمام مردم ایران شد را از امریکا میگیرم 
لعنت به تو امریکا اینو بدون مردم ایران در برابر این ظلم بزرگ ساکت نمیشینه
رهبر معظم انقلاب اسلامی برای شهادت این شهید گرامی که غرور ایران و اسلام بود 3 روز عذای عمومی  اعلام کردند اما اگه نظر منو بخواین به نظر من 1 سال هم عذای عمومی برای ایشون کمه
سردار بزرگ و عزیز اسلام سردار سلیمانی دیشب در 1398/10/13 حدود ساعت 1 و سی دقیقه بامداد به اسمان و اغوش خدا پر کشید. 
سردار درسته رفتی و دیگه بینمون نیستی اما یادت همیشه در قلب ما زنده می مونه روحت شاد و یادت گرامی. 
و اما باعث و بانی شهادت این سردار بزرگ یادشون باشه من از تمام بی رحمی هاشون انتقام میگیرم من به عنوان یه دختر نمیتونم باهاشون در میدان جنگ مبارزه کنم اما میتونیم با خوب درس خوندن و ایران رو به جاهایی که لایقشه برسونم و باعث عذاب اونها باشم و اگه تا الان انگیزم برای درس خوندن کم بود حتی اگه شده برای انتقام از امریکا 100 برابر نه 1000 برابره شده 
امرریکا منتظر مرگ خودت باش
خدایا منو و دوستانم رو در این راه یاری کن و عذاب سختی رو برای نیروهای داعش و امریکا در نظر بگیر 
دوست من اگه تو هم میخوای انتقام بزرگی از امریکا بگیری باید باعث پیشرفت و افتخار ایران به عنوان یک جوان یا نوجوان ایرانی بشی و این چیزیه که اونا ازش میترسن 

ملت ایران تسلیت

شهید بزرگوار سردار سلیمانی

امریکا ,اگه ,سردار ,باعث ,انتقام ,ایرانی ,به عنوان ,از امریکا ,این عزیز ,نوجوان ایرانی ,عنوان یک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هر آنچه از فارکس باید بدانید.